Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

,,GTC Chwiłowicz’’ Sp. J. działa na rynku od 20 lat, w Pyzdrach swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku zatrudniając 80 osób. Na przestrzeni kilkunastu lat firma dynamicznie się rozwijała wprowadzając nowe technologie i eksportując swoje produkty za granicę. Obecnie zatrudnia 240 pracowników. 

Oferowane produkty projektowane są zgodnie z zapotrzebowaniem klientów i posiadają najwyższą jakość. GTC Chwiłowicz wytwarza około 30 produktów dla znanych marek z różnych branż, takich jak MAKITA, BANHO, KNIPEX czy RIDGID. Profil działalności skierowany jest głównie na produkcję pasów, toreb bagażowych, ręcznych, narzędziowych, pokrowców do narzędzi.

"GTC Chwiłowicz” Spółka Jawna 95% wytworzonego asortymentu eksportuje do ponad 40 krajów na całym świecie. W tym kontekście niezwykle ważna dla nas jest kwestia transportu  i jego kosztów. Usytuowanie naszej firmy w Pyzdrach zapewnia dogodny dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, w szczególności do autostrady A2. Wszystkim poszukującym dobrego miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej polecamy Pyzdry."     

                                                                                                                    Sabina Chwiłowicz
                                                                                                                    Alicja Chwiłowicz
                                                                                                                    Grzegorz Chwiłowicz

                                                                 

 

 

 

 

Firma ,,PARKUR” od 2004 roku prowadzi swoją działalność w Pyzdrach, gdzie zatrudnia blisko 50 osób. Firma specjalizuje się w produkcji odzieży jeździeckiej, zwłaszcza bryczesów, marynarek jeździeckich oraz produkuje siodła i inne akcesoria jeździeckie. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości tkaniny oraz skóry dostarczane z krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

Asortyment oferowany przez firmę ‘’PARKUR” sprzedawany jest na terenie Polski, jak również poza jej granicami, głównie do Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Szerokie grono odbiorców umożliwia prezentację produktów podczas targów międzynarodowych i zawodów jeździeckich. Produkty PARKUR znajdują się w gronie najlepszych marek jeździeckich i są rozpoznawane  na całym świecie.

,,Jesteśmy zadowoleni z wyboru Pyzdr na siedzibę naszej firmy. Funkcjonujące tu niegdyś zakłady dziewiarskie umożliwiły nam skorzystanie z lokalnej, dobrze wykwalifikowanej kadry, potrafiącej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.”  

                                                                                                                    Witold Bratkowski

 

 

 

 

 

Firma Ceres International Sp. z o.o. powstała w 1998 roku, z założenia jako firma specjalizująca się w produkcji podłoży na bazie włókna kokosowego. W związku z powyższym niezbędne okazało się posiadanie odpowiedniego zaplecza, aby produkcja spełniała wszystkie normy jakościowe i wymagania stawiane przez klientów. Firma Ceres International Sp. z o.o.  nie mogłaby funkcjonować również bez posiadania doskonale wykwalifikowanej kadry pracowniczej dającej doskonałe podwaliny prowadzonej działalności – na chwilę obecną firma zatrudnia do 20 pracowników. Dzięki bezpośrednim zakupom wszystkich składników z takich krajów jak Indie, Sri Lanka, Belgia, Holandia, Łotwa, Białoruś, Czechy, Polska i stałej współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych podłoży w bardzo dobrej cenie.

Nieustannie unowocześniając nasz park maszynowy, na dzień dzisiejszy możemy zaoferować takie produkty jak:
- wszelkiego rodzaju gotowe podłoża i substraty pakowane w worki lub opakowania typu Big-bag,
- maty kokosowe CERES KOKOPAK®,
- doniczki do ukorzeniania typu PAPER-POT®.

Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalne rozeznanie rynku na świecie i dostęp do wszelkich nowych technologii produkcji, a także wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów rozszerzyliśmy naszą podstawową działalnością, jaką jest produkcja podłoży o następujące działy:
- materiały i środki do produkcji,
- towary handlowe,
- maszyny i urządzenia dla ogrodnictwa,
- technika szklarniowa.

,,Na miejsce ulokowania zakładu została wybrana miejscowość Pyzdry w województwie wielkopolskim. Bliski dojazd do autostrady A2 oraz dostęp do kanałów transportowych tworzy doskonałe warunki do dystrybucji."

                                                                                                                  Maciej Juchacz
                                                                                                                  Prezes Zarządu

 

       

 

,,Q WORKSHOP" działa na rynku od 2004 roku, to znany na świecie producent niezwykłych kości do gier, planszowych i RPG ( Role Playing Games ). W Pyzdrach firma rozpoczęła działalność w 2016 roku. Swoją siedzibę zlokalizowaną ma w Polsce, jednak posiada sieć dystrybucji w całej Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Głównym celem firmy jest tworzyć kostki, które będą równie niezwykłe co historie opowiadane w grach do których służą.

Q WORKSHOP w swojej ofercie posiada ponad 200 produktów (kości i akcesoriów) w 37 liniach produktowych i ciągle pracuje nad nowymi projektami. Rocznie produkuje miliony kostek sprzedawanych w ponad 5000 sklepach na całym świecie, 95% sprzedaży realizowana jest na rynkach międzynarodowych, a Stany Zjednoczone stanowią 55% całego eksportu.

Przedsiębiorstwo rozwinęło się na tyle, że zatrudnia dziś kilkadziesiąt osób. Na przestrzeni 12 lat firma brała udział w 150 imprezach targowych na całym świecie.  W 2008 roku Q WORKSHOP otrzymał nagrodę Newsweeka ,,Keep Walking", znalazł się również wśród finalistów Przedsiębiorcy Roku Ernst & Young. Niezwykłe zdobione kości stały się nieocenionym towarzyszem graczy na całym świecie. Od końca 2016 roku wszystkie te produkty będą powstawały w sercu Pyzdr.

                                                                                                                                                                                                      Patryk Strzelewicz